Jesteś tutaj

Autor: M. Kłokowski Kategoria
Pierwsza petycja w moim wykonaniu wysłana w dniu dzisiejszym i dotyczyła zmiany art. 116 ustawy o gospodarce nieruchomościami: Na podstawie art. 2 i dalszych ustawy z dnia 11 lipca 2014r. o petycjach składam w interesie publicznym petycję w sprawie zmiany przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami w art. 116 pkt 2 a) poprzez wykreślenie z podpunktu 2 zapisu „wypis i wyrys z planu miejscowego,” i pozostawienie tylko decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, b) dopisanie do podpunktu 3 „aktualną mapę zasadniczą” jako mapę, na której określone będą obszary objęte wnioskiem, c) wykreślenie podpunktu 5 lub umożliwienie w Sądzie złożenia wniosku, który byłby odpowiedni dla realizacji tego punktu, ewentualnie zastąpienie tego zaświadczenia oświadczeniem składanego przez wnioskodawcę, d) usunięcie podpunktu 6. JESTEM CIEKAW ILE TO TRWA I CZY JEST JAKAKOLWIEK SZANSA NA ZMIANĘ? pożyjemy, zobaczymy :) MK

Aktualności

Kancelaria Sienkiewicz i Zamroch- specjaliści od służebności udostępniła wrześniowy biuletyn z orzecznictwem dot. służebności.
Pierwsza petycja w moim wykonaniu wysłana w dniu dzisiejszym i dotyczyła zmiany art. 116 ustawy o gospodarce nieruchomościami: Na podstawie art. 2 i dalszych ustawy z dnia 11 lipca 2014r.
Złożenie petycji w Sejmie możliwe i dostępne dla zwykłego śmiertelnika. Okazuje się czasem, że to lepsza i skuteczniejsza metoda na zwrócenie uwagi na problemy. może to juz czas działać lokalnie? https://www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/page.xsp/jak_zlozyc
Coraz więcej Polaków oczekuje w nowych inwestycjach systemów smart home. Te pojawiają się w ofertach architektów, czyniąc je bardziej atrakcyjnymi i podnosząc standard projektów.
Na konsorcja firm i jednostek naukowych czekają granty z Regionalnych Agend Naukowo-Badawczych.
NTT System, jeden z najważniejszych i najdłużej działających na rynku producentów sprzętu komputerowego i dystrybutor IT rozszerzył działalność i oferuje nowoczesne rozwiązania dla budynków. W ofercie NTT System znajduje się Bluebolt – system przeznaczony dla osiedli mieszkaniowych i biurowców.
Elon Musk doskonali Teslę i zapowiada samochody elektryczne dostosowane do masowego użytku, podczas gdy Bruksela planuje zelektryfikować całą flotę autobusów miejskich do 2030 roku.

Dane firmowe

  WIMNET Mariusz Kłokowski

  Wyszyńskiego 2/1 lok. 122

  15-888 Białystok

  NIP 542-246-05-25

  REGON 052207410

epuap: /wimnet/skrytka

 

Zobacz na mapie